O jídelně

Popis jídelny

Základní popis jídelny jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové.

Ceník

Normativ na potraviny Ostatní náklady Stravné za plnou cenu
Žáci MŠ 6 let přesnídávka 9 Kč - -
Žáci MŠ 6 let oběd 23 Kč - -
Žáci MŠ 6 let svačina 7 Kč - -
Žáci MŠ 7 let přesnídávka 9 Kč - -
Žáci MŠ 7 let oběd 25 Kč - -
Žáci MŠ 7 let svačina 7 Kč - -
Žáci ŹŠ 7-10 let oběd 26 Kč 35 Kč 61 Kč
Žáci ŹŠ 11-14 let oběd 29 Kč 35 Kč 64 Kč
Žáci ŹŠ 15+ let oběd 30 Kč 35 Kč 65 Kč
Zaměstnanci oběd 35 Kč 35 Kč 70 Kč
Cizí strávníci oběd 46 Kč 37 Kč 83 Kč

Zaměstnancům ZŠ a MŠ je poskytován příspěvek z FKSP 6 Kč na jeden odebraný oběd.
Žáci a zaměstnanci si mohou po dobu nepřítomnosti ve škole odebírat obědy za plnou cenu (věcná + mzdová režie).

Přihlášení ke stravování

Provozní řád

Bakaláři

Kompletní komunikace se školou probíhá na portálu Bakaláři. Naleznete zde vše potřebné od všech informací o výuce až po plánované akce.

Bakalari