O jídelně

Popis jídelny

Základní popis jídelny jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové. Základní popis školy jako takové.

Ceník

Normativ na potraviny Ostatní náklady Stravné za plnou cenu
Žáci MŠ 6 let přesnídávka 10 Kč - -
Žáci MŠ 6 let oběd 24 Kč - -
Žáci MŠ 6 let svačina 8 Kč - -
Žáci MŠ 7 let přesnídávka 10 Kč - -
Žáci MŠ 7 let oběd 26 Kč - -
Žáci MŠ 7 let svačina 8 Kč - -
Žáci ŹŠ 7-10 let oběd 28 Kč 40 Kč 68 Kč
Žáci ŹŠ 11-14 let oběd 31 Kč 40 Kč 71 Kč
Žáci ŹŠ 15+ let oběd 33 Kč 40 Kč 73 Kč
Zaměstnanci oběd 39 Kč 40 Kč 79 Kč
Cizí strávníci oběd 54 Kč 41 Kč 95 Kč

Zaměstnancům ZŠ a MŠ je poskytován příspěvek z FKSP 10 Kč na jeden odebraný oběd.
Žáci a zaměstnanci si mohou po dobu nepřítomnosti ve škole odebírat obědy za plnou cenu (věcná + mzdová režie).

Přihlášení ke stravování

Provozní řád

Bakaláři

Kompletní komunikace se školou probíhá na portálu Bakaláři. Naleznete zde vše potřebné od všech informací o výuce až po plánované akce.

Bakalari